czwartek, 19 maja 2011

Pospiech

Marzenia


Na dzień dzisiejszy moja ulubiona praca! Chyba dlatego, że najlepsza? (to oczywiście moje zdanie). Duma mnie rozpiera i już!Uświadomiłem sobie, że wybierając kogoś innego a nie mnie powinienem czuć się zwycięzcą ponieważ go macie od ręki a na mnie musielibyście pracować miesiącami.

7 komentarzy:

 1. rysunek miazga! kocham rysunki w tym sytlu;-DD
  i wcale się nie dziwie,że duma Cię rozpiera;-DD

  OdpowiedzUsuń
 2. nice one adrian, please will send me your the newest pic, enjoy it. Nar.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czesc, dawno nic nowego nie wrzucales z nieciwrpliwoscia czekam, podoba mi sie naprawde twoj styl, a co po niektore prace naprawde bardzo mi sie podobaja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, mam prośbę jedną. Znalazłam cie przed chwilką dosłownie, a chciałabym złożyć zamówienie, jeżeli oczywiście nie masz nic przeciwko :)
  GG 18500508
  Odezwij się :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie najlepsza praca. Zachwyciła mnie. Ma w sobie coś takiego, co każdy inaczej może zinterpretować, to mnie urzekło. Wbrew wszystkiemu, lubię Twoje podejście do siebie, bo choć moje nastawienie jest podobne, nie mam odwagi tego głosić, gdyż wiem, że są lepsi ode mnie. PS: Szkoda, że wieje pajęczyną na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiersz napisany został dzięki mojej negatywnej muzie, która właśnie w ten sposób widzi świat i wszystko wokół. Nie pokazuje to mojego sposobu bycia i postrzegania ogółu... Chociaż czasami... ;) Liczę na to, że zobaczę zakulisowe prace! Również pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. nic wielkiego ale spoko

  OdpowiedzUsuń