czwartek, 20 stycznia 2011

Santa devil

Wielogodzinna praca


Tak, tak zdaję sobie sprawę, iż praca spóźniona o niespełna miesiąc. Musze również podkreślić, że jest to najlepszy rysunek jak do tej pory.
Nie wiem naprawdę jakim cudem mikołaj mógłby strzelać do swoich pomocników, którzy tak wielką pracę wykonują za niego, no ale jak widać wszystko jest możliwe. Jak długo możecie siedzieć i wpatrywać się w szczegóły? Nie znacie odpowiedzi na to pytanie? Zapraszam, rozwiązanie znajduje się poniżej.
Czy ktoś Zastanawiał się nad szczytem poczucia winy? Jeśli nie ja wam pomogę, gdy zamiast 'sorry' bądź 'o jej' powiemy szczere przepraszam. Jak ciężko jest nam przeprosić osobę obok nas. Tak wiele godności nas to kosztuje. Gdyby z taką łatwością przychodziły nam przeprosiny tak jak z łatwością potrafimy kogoś skrzywdzić. Dlaczego znaczna część z nas zrobi wszystko aby wyjść najkorzystniej nawet z sytuacji beznadziejnej. Jest im brak odwagi tak naprawdę ponieść konsekwencje swoich czynów. Czy w dzisiejszych czasach wyżej opisana sytuacja nie kończy się zapewnianiem, że więcej się to już nie powtórzy? Tak, bez wyjątków ale nikt z nas nie ma sił ufać po raz kolejny, nie mamy tak naprawdę ochoty rozczarować się kolejny raz. Wypomnijmy jakąś sytuację naszemu niby 'przyjacielowi' kilkukrotnie a poznamy wtedy jego prawdziwą twarz. Gdybym za każdego prawdziwego przyjaciela dostał 7 groszy, to na dzień dzisiejszy miałbym 7 groszy. Zastanów się Ty, Ty i Ty czy osoba którą uważasz za najbliższą oraz bez skazy, zasługuję na to a jeszcze wcześniej jej poświęcenie oraz wierność twojej osobie.

9 komentarzy:

 1. W życiu trzeba też umiec wybaczac

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdzie nie jest napisane ze nie, lecz czy starczy nam sil PO RAZ KOLEJNY

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia jak z lustrzanki choć na pierwszy rzut oka widać ,że przerabiał specjalista.

  ekhm.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lepiej wybaczyć niż do końca życia żałować, że się tego nie zrobiło.

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowne masz rysunki, ej!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekuje i zapraszam juz niebawem na cos nowego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy nowe ? ;**

  OdpowiedzUsuń
 8. Prace sa gotowe, natomiast pozostalo wykonczenie ;-) juz nie dlugo mozemy spodziewac sie! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. hahahahahahahahahahaha ..
  totalna masakra *

  *nie mówimy tu o rysunkach.

  ** o tobie

  OdpowiedzUsuń