piątek, 14 stycznia 2011

Escaping from Death

Ołówek, kartka, cierpliwość


Ah no tak, tym razem coś z kategorii ciągle uciekającego (dla pesymistów) i pozostałego (dla drugiej grupy ludzi) nam czasu. Praca przedstawia łowczynie tych osób którym znajdujący się za nią zegar właśnie spowalnia. Nie ukrywam, że poziom cierpliwości przekroczył kilkukrotnie moje możliwości z czego jestem niezmiernie dumny ponieważ podołałem temu wszystkiemu. Rysunek wykonany ołówkami w zakresie 3H - 5B. 


Zapraszam do nacieszenia oka a równocześnie jestem świadomy, że nie każdemu może odpowiadać mój własny, wypracowany styl, który jak najbardziej odpowiada mi. 
PS. Praca zawiera błąd, który został już odkryty przez niewielką grupę, także spostrzegawczych odsyłam do 'komentarzy' gdzie z niecierpliwością będę oczekiwał na wszelkiego rodzaju docinki ".


Mimo iż aura za oknem nie zbyt bardzo zachęca do jakiegokolwiek działania, staram się regularnie wykonywać wszelakie prace związane z rysunkiem, zdecydowanie możemy nazwać to treningiem. A nawiązując do treningu, czyż nie przechodzimy go na co dzień? Zmagając się z tym co los rzuci nam pod nogi? Zapamiętajmy, ponieważ najłatwiejszym sposobem przez który potrafimy stracić wszystko jest 'słowo'. Nawet jeśli będziemy nie wyobrażalnie silni, słowa wypowiedzianego nie cofniemy. Nie cofniemy czegoś wypowiedzianego, możemy jedynie zmniejszyć występujące skutki oraz zniwelować ból do minimum. To wszystko z jednej strony. Jeśli staniemy po drugiej co czujemy? Nienawiść? Smutek czy żal? (zachowuję się jak bym pozjadał wszystkie rozumy, czy posiadał wiedzę na temat niezliczonej liczby mądrości.) Czytając to wszystko takowe wrażenie możemy naprawdę odnieść. Nie bójmy się zaufać drugiej osobie i powierzyć naszych sekretów tylko z tego powodu, że doskonale wiemy jak potrafimy sami idealnie kłamać. Na początku musimy wygrać sami z własnym sobą abyśmy mogli powalczyć z otaczającym nas światem. 


zastanówmy się nad pytaniem, coś czego nie pamiętamy początku a końca nie znamy to .. ?

1 komentarz:

  1. po tym co czytam moge powiedziec ze inteligentny z ciebie chlopak.. no i ladny :) ale i tez zajety .. wracajac do rysunku bardzo ladny podoba mi sie w 100 %. :*

    OdpowiedzUsuń